TR    EN    İLETİŞİM

       

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
HAKKIMIZDA

Arslan Hukuk Bürosu Türkiye’nin başkenti olan Ankara ilinde faaliyet gösteren bir hukuk bürosu olup, kurulma amacı yerel ve uluslar arası faaliyet gösteren şirketlere ve yabancı vatandaşlara Türk hukuku alanında hizmet sunmaktır. Hukuk büromuz Ankara ilinde faaliyet göstermekle birlikte Türkiye’nin her iline hukuki hizmet sunmaktadır.

Büromuzun amacı, vekil olduğu davalarda, iş ve işlemlerde hızlı, kapsamlı ve titiz bir biçimde sorunların çözümlemesini yaparak, müvekkillerimiz için en yararlı ve arzuladıkları şekilde çözüm yolları üretmek, ulusal ve uluslararası işlemlerinde destek vermek ve hukuki uyuşmazlıklarının çözümünde onlara en iyi hizmeti sunmaktır.

Aslı Arslan Yıldırak, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2003 yılında mezun olduktan sonra kendi hukuk bürosunu 2005 yılında kurmuştur. Aslı Arslan Yıldırak özellikle hava yolunu kullanan yolcuların uçağın gecikmesi, bagaj kaybı ve bagajın geç tesliminden kaynaklanan maddi ve manevi tazminat davaları, sigorta hukuku, şirket kurulumu, ticaret hukuku alanında uzmanlaşmıştır. Aslı Arslan Yıldırak üniversiteden mezun olduktan sonra avukatlık stajını İcra İflas Hukuku alanında yapmıştır. Aslı Arslan Yıldırak, Harvard Üniversitesinde Amerika Anayasa Hukuku ve Politikası Sertifika Programına katılmış ve bu programı başarıyla tamamlamıştır. Aynı yıl içerisinde, Boston da yer alan The New England School of English de Yasal İngilizce Kursuna katılmış ve bu programı da bitirerek Türkiye’ye dönmüştür. Aslı Arslan Yıldırak, Ankara Üniversitesi Bankacılık ve Ticaret Hukuku Araştırma Enstitüsü’nün düzenlemiş olduğu İnşaat Sözleşmeleri ve Tahkim Hukuku Programını 2007 yılında bitirmiştir. 2005 yılında Ankara Barosu tarafından kabul edilmiş ve kendisi aynı zamanda Rusya- Avrupa Ticaret Odası üyesidir. Aslı Arslan Yıldırak Hava Taşıma Hukuku alanında Bilirkişilik yapmaktadır. 2013 yılında Arabuluculuk eğitimine katılan Aslı Arslan Yıldırak, Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen yazılı ve sözlü sınavı başarıyla geçmiş olup, 2013 yılından itibaren Avukat Arabulucu olarak mesleğine devam etmektedir.

.1071 Ankara İş Merkezi Kızılırmak Mah. 1443 Cad. NO:25 B Blok Kat: 5 Daire: 38 Çukurambar Çankaya/ANKARA
Tel: +90 312 511 1615
E-mail: asli [add] arslan-law.com
Her Hakkı Saklıdır. ARSLAN HUKUK & ARABULUCULUK 2014